Skytteombud Sverige

Skytteombud Sverige

Andersson Bo (försäljning av Schultz & Larsen-pipor)
Kungälvsvägen 77
442 39 Kungälv
Tel: 0303-137 28
Mobil: 070-644 37 28

Bengtsson Bengt
Ådalsvägen 35
281 46 Hässleholm
Tel: 0451-180 81
Mobil: 0708-180 817
E-mail: bengt_bengtsson@telia.com

Carlqvist Anders (försäljning av Schultz & Larsen-pipor)
Rönneshytta
694 97 Rönneshytta
Tel: 0583-400 60
Mobil: 070-350 02 61
E-mail: nrt@telia.com

Forsberg Stefan (försäljning av Schultz & Larsen-pipor)
Norra Hästuddsvägen 6
860 30 Sörberge
Tel: 060-804 76
Mobil:070-230 55 05
E-mail: stefan.forsberg@telia.com

Gustafsson Valter
Bäckagården
523 98 Hökerum
Tel: 033-27 50 12
Mobil:070-608 83 29

Gustavsson Ingemar
Sjögrässtigen 18
533 73 Källby
Tel: 0510-54 15 81
Mobil:072-217 83 58
E-mail: ingo.snabb@telia.com

Olsson Tom
Snabbvägen 26
794 90 Orsa
Mobil: 070-333 39 40
E-mail: kruthdl.olsson@telia.com  

Hagenstams Sportpriser
Bo Hagenstam
Box 6073
Björnbodavägen 67
162 45 Vällingby
Tel: 08-38 08 29
08-38 08 39
Fax: 08-38 08 99
E-mail: hagenstams@telia.com

Hemmingsson Ejvind
Lövåsavägen 6
572 62 Oskarshamn
Tel: 0491-162 78
E-mail: ejvind.hemmingsson@ebox.tninet.se

Hertzman Kent
Mattisevägen 8
620 35 Fårösund
Tel: 0498-22 17 45
Mobil: 070-649 41 27
E-mail: kent.hertzman@live.se

Håkansson Stefan
Täng 123
836 95 Ås
Direkt: 0612-833 35
Tel: Mobil: 070-312 57 70
E-mail: stefan.hakansson@mondigroup.com

Hägg Göran
Järna gård
640 51 Stjärnhov
Tel: 0158-422 31
Mobil: 0709-76 68 20
E-mail: goran_hagg@hotmail.com

Jarheden Magnus
Högdalsgatan 23
587 31 Linköping
Tel: 013-15 27 72
Mobil: 070-815 27 72
E-mail: magnus.jarheden@hotmail.se

Johansson Bengt
Rönnbacken 76
816 95 Åmotsbruk
Tel: 0297-620 35
Mobil:070-206 26 95
E-mail: bengt.johansson@sandvik.com

Johansson Donald
Brännlandsvägen 33
945 93 Sjulsmark
Tel: 0911-205 315
Mobil: 070-691 15 53

Norlander Margit
Katthedsvägen 19
730 50 Skultuna
Tel: 021-754 89 bost
Mobil: 073-049 50 20
E-mail: m.norlander@telia.com

Persson Kenneth (försäljning av Schultz & Larsen-pipor)
Bruksgatan 39
671 60 Arvika
Tel: 0570-213 19
Mob: 070-640 46 06
E-mail: saby@telia.com

Sahlén Stefan
Älgvägen 19
747 40 Gimo
Tel: 0173-419 78
Mobil: 070-530 73 81
E-mail: stefan.sahlen@telia.com

Tegman Lars
Svampstigen 13
913 33 Holmsund
Tel: 090-233 75
Mobil: 070-625 32 09

Tellander Magnus
Tveta Erlandsgård 1
355 92 Växjö
Tel: 0470-612 08
Mobil: 070-682 03 02
E-mail: m.tellander@vaxjoskyttegille.se

Widén Åke
Ringvägen 32
240 30 Marieholm
Tel: 0413-701 43
E-mail: akewiden@yahoo.se